Pileli Sineklik diğer bir adı ile plise sineklik son dönemlerin en çok kullanılan sineklik modelidir. Bu model genellikle daha zarif da narin görünümlü bir yapısı olsa da daha kullanışlı olduğu kesindir. Kullanım alanları genellikle Fransız balkon şeklinden olan kapı ve pencerelerin açılım alanları dar olması (bu balkonların 20-30 cm dışa açılır alanı vardır, sonrasında ise balkon demirleri dışarıya bir kapı açılmasına engel olur.) nedeni ile tercih edilen modellerdir. Sadece Fransız balkonlar için değil genel Türk kültüründe alışık olduğumuz geniş balkonlu evlerin balkon kullanım alanı daralmaması için tercih edilen modellerdir.

Pileli Sineklik modellerinden sineklik açılıp kapanmaları oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Açılıp kapanması tek bir parmak hareketi ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Öyle ki çocuklar bile bu sineklik modellerinden rahatlıkla sinekliği açıp kapayabilir. Açılma ve kapanma aşamalarından yer kaplamadığı, kendi içinden açılıp kapandığı için her alanda kullanıma en uygun olan sineklik türüdür.

Pileli Sineklik modelleri yani Plise Sineklik Kasasının boyut ölçüler 15 cm x 40 cm alüminyum profil üretimi ile yapılmaktadır. Fakat standart dışı olan yerlerde bu ölçüler değişiklik yapılmaktadır. 15 cm x 28 cm özel profil üretimi ile standart dışı olan alanlar için müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretile bilmektedir. Plise sineklik kullanım özelliğinin en çan alıcı noktası tül olan açılır kapanır kısmıdır. Bu kısımlar kullanım ömrüne bağlı deforme olması mümkün olduğunca uzatılmış ve daha kullanışlı özel yapım tüller ile üretilmektedir. Üretimdeki bu tüller bizler Almanya merkezli nano teknoloji ürünleri ve en kaliteli dayanıklı yanmaz ve yıpranmaz malzemeden yaptırmaktayız.

Pileli Sineklik renkleri ve modelleri hemen hemen tüm renklerde üretilmektedir. Üretim ve tedarik stokları tümü kendi bünyemizde olduğu için hiçbir şekilde stok yetersizliği yaşanmamaktadır. Renkleri ile Pileli Sineklik tülünüzün rengini yenilemek yada değiştirmek isterseniz yeni renk seçeneklerine göz atmanız tavsiye ederiz.

28

28